esports

Baho Esports łączy siły z tecchmaxi.net!

W 3. Urodziny Baho Esports postanowiliśmy ogłosić zmianę wizerunku naszej drużyny.

Decyzja o rebrandingu pomoże naszej drużynie w rozwoju i profesjonalizacji naszych działań. Celami TECHMAXI.ESPORTS jest pomoc w rozwoju młodym graczom oraz wprowadzenie ich w świat profesjonalnej gry, a także jak w każdej innej drużynie wygrywanie turniejów, więc dzięki tej współpracy będziemy mogli stworzyć lepsze warunki do osiągania tych celów. Jednak zmiana barw to nie wszystko – w TECHMAXI.ESPORTS planujemy otworzyć również nowe sekcje esportowe dla kolejnych tytułów esportowych. Jednak mimo wszystko najbliższe miesiące poświęcimy na szeroko pojętą modernizację systemu szkolenia oraz stworzenie infrastruktury szkoleniowej dla naszych graczy. 

Warto również podkreślić że okresem przez który nasi zawodnicy będą nosić barwy TECHMAXI.ESPORTS będzie na razie okres 6 miesięcy. Po jego upływie zostanie podjęta decyzja o zostaniu przy obecnych barwach lub ich zmianie (jednak nawet w przypadku zmiany nazwy drużyna będzie cały czas współpracowała z techmaxi.net).